Radost z práce na projektu MISURA

zář 17 2021

Poslední čtyři měsíce věnujeme s kolegy značnou část úsilí přípravě budování české značky MISURA. Martinův vývojový tým tvoří prezentační weby včetně dopadových stránek pro jednotlivé produktové kategorie. Tým Davida Prachaře včele s Honzou Ševelou tvoří designy, grafické podklady, produktové fotografie. Petr Kulhánek se stará o perfektní podporu na straně TRITON IT. Marek Bartoš se svým týmem tuní PPC kampaně. Lucka připravuje komunikaci na sociální sítě. Vydavatelství Čas i Glaceo již mají napsány zásoby mediálních výstupů a v jejich redakčních systémech již čekají články na publikaci. Zadání pro PR v rámci Placla jsou rovněž připravena.

Natáčení podcastu se zakladatelem MISURA Jirkou Mihelem

Obr. 1: Natáčení podcastu se zakladatelem MISURA Jirkou Mihelem

Munice na připravované kampaně se nám již hromadí, přípravy finišují. Máme za sebou celodenní natáčení s rugbyovým týmem RC Praga Praha, celodenní natáčení ve spolupráci s Factory Pro, focení v coworkingu WeWork a Opero, focení v Knedlíně, focení v kavárně Marriott. Chci moc poděkovat Jakubovi Janků, Ríšovi a Tommymu za zorganizování zmíněných akcí a zejména také společnostem Factory Pro, WeWork DRN a Opero za upřímný zájem o produkty MISURA a poskytnutí zázemí. Moc si toho vážíme.

Ríša rozkládá monitory MISURA v prostorách WeWork DRN
Obr. 2: Ríša rozkládá monitory MISURA v prostorách WeWork DRN

Těšíme se na zážitkové testování ve spolupráci s Testuj.to a Heurekou, které proběhne 30. 9. 2021. Celou akci bude moderovat Roman Vojtek, který se pro produkty MISURA také nadchl.